Ładowanie...

Klasyk Fest 2024

Rodzaj wydarzenia: Zlot

Kochani miłośnicy klasycznej motoryzacyjnej!

Wielkimi krokami zbliża się Klasyk Fest 2024  my nie możemy doczekać się, aby podzielić się z Wami tym, co przygotowaliśmy na tegoroczną edycję! Już teraz zapowiadamy kilka niezapomnianych atrakcji, które sprawią, że ten dzień pozostanie w Waszej pamięci na długo.
Oczywiście, jak zawsze, nie zabraknie klasycznych pojazdów, które są sercem naszego zlotu. Jednak w tym roku mamy dla Was coś wyjątkowego - osobną strefę dedykowaną samochodom tuningowanym i modyfikowanym! To doskonała okazja, aby podziwiać nie tylko klasyki, ale również dzieła sztuki motoryzacyjnej współczesności.


Ale to jeszcze nie koniec!

Tegoroczne spotkanie poprowadzą znani i lubiani dziennikarze związani z klasyczną motoryzacją, którzy zapewnią niepowtarzalną atmosferę i emocje na każdym kroku.


Będą również występy artystyczne? Tak, dobrze słyszeliście! Już niedługo ogłosimy, kto pojawi się na scenie i zaprezentuje swoje talenty podczas Klasyk Fest.


Oczywiście, nie zapomnieliśmy o naszych najmłodszych fanach motoryzacji! Dla nich przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak dmuchane zamki, malowanie buziek, warkoczyki i wiele innych zabaw.
A to wszystko jeszcze przed nami! Nie możemy się doczekać, abyście mogli dołączyć do nas na tej niezapomnianej motoryzacyjnej przygodzie.


Przypominamy również o III Ogólnopolskim Rajdzie Cinquecento, który również jest nieodłączną częścią Klasyk Fest!


Do zobaczenia na Klasyk Fest!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Zarejestruj się na wydarzenie

Organizator:

Mysłowice
województwo: śląskie | powiat: Mysłowice
ulica: Stadionowa 13
Opis miejsca: Park Słupna

Wydarzenie odbędzie się w dniach:

29-06-2024 od godziny 14:00 do 30-06-2024 do godziny 22:00

Kontakt:

Telefon: 535 345 374
E-mail: tyskiruchklasykow@gmail.com

Pojazdy, które zostały już zarejestrowane i pojawią się podczas wydarzenia: